سیستم مدیریت درخواست

  • تسريع امر پاسخگويي به مشتريان
  • حل برخي از مشکلات مشتريان با مراجعه به مقالات، راهنماها و درخواست هاي ثبت شده در سيستم
  • ايجاد نظم بيشتر در سرويس دهي به مشتريان
  • روال منظم تري براي سرويس دهي به مشتريان

تيکت چيست؟

هر درخواست مشتري در قالب يک تيکت تعريف مي گردد که با شماره از ساير موارد تميز مي يابد و اين امکان وجود داردکه يک تيکت با چند بار پرسش و پاسخ در يک گفتگو قرار گيرد. مشتريان مي توانندهرگونه سوال، درخواست، مشکل و ... خود را با ايجاد يک تيکت اعلام نمايند. تيکت مشتري به واحد سازماني مربوطه ارجاع داده مي شود و مسئول آن واحد، پاسخ مشتري را در همان تيکت ارسال خواهد کرد. در هر تيکت، فقط يک موضوع بايد مطرح شود و پاسخ هاي آن در همان تيکت به مشتري برگردد.
اولويت پاسخگويي: با راه اندازي سيستم مديريت درخواست ها ، اوليت پاسخ گويي به سوالات و درخواست ها تغيير مي يابد و اين سيستم براي دريافت پاسخ در اولويت قرار مي گيرد.

خدمات

ما بر این باوریم که سرمایه یک شرکت رضایت مشتریانش است. در این راه با ارائه‌ی خدمات متنوع برای مرتفع کردن نیازهایتان در کنارتان هستیم. مشاوره، استقرار، آموزش و پشتیبانی از این جمله هستند.

استقرار نرم‌افزار

فرآیند استقرار نرم‌افزار از چندین بخش اساسی تشکیل شده است:

  • شناخت نیازهای سازمان: مهمترین فاز در طراحی نرم‌افزار ویژه‌ی یک سازمان شناخت نیازهای آن سازمان است. در این مرحله کارشناسان ما با برگزاری جلسات تحلیلی متعدد با مسئولین سازمان و با استفاده از متدولوژیهای بروز، راهکارهای متناسب با نیازهای شما را طراحی می‌کنند.
  • توسعه و پیاده‌سازی راهکار: مرحله بعدی توسعه و پیاده سازی راهکار است. در این مرحله نیز تیم طراحی با شما در ارتباط مستقیم خواهد بود تا از روند طراحی و پیشبرد مطلع باشید.
  • اجرای راهکار در سازمان: مرحله سوم، پیاده‌سازی اولیه نرم‌افزار طراحی شده در سازمان شماست. این مرحله با آموزش اولیه‌ پرسنل درگیر شروع شده و برای مدتی کاربران وظایف خود را روی سیستم جدید با نظارت سیستم استقرار پارسینا انجام می‌دهند تا از برآورده شدن نیازهای شما اطمینان حاصل شود.
  • پشتیبانی: مرحله آخر استقرار نرم‌افزار، پشتیبانی مداوم از سیستم جدید است تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در کمترین زمان ممکن به حل آنها بپردازیم.

آموزش

آموزش نقطه شروع بهره‌وری است. با داشتن کاربران آموزش دیده روند اجرا و استقرار راهکارهای جدید سریع‌تر انجام شده و شما شناخت بهتری از نیازها و چگونگی پاسخ‌دهی به آنها خواهید داشت. آموزشهای ما عبارتند از:

  • آموزش هنگام استقرار: پس از خرید هر محصول، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش چگونگی کار با آن را به کاربران شما آموزش می‌دهند. برای تسلط بیشتر افراد کتابچه‌های راهنما و فیلم‌های آموزشی نیز در نظر گرفته شده‌اند.
  • آموزش کاربران جدید: ما برای کاربران جدید الورود و یا آنها که در حین برگزاری جلسات آموزشی حضور نداشتند نیز جلسات آموزشی خصوصی برگزار می‌کنیم. بنابر درخواست شما این جلسات می‌توانند در سازمان شما و یا در محل شرکت برگزار گردند.

پشتیبانی

حیات یک نرم‌افزار منوط به ارائه‌ی خدمات پشتیبانی آن است. تلاش ما بر این است که بستر لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از نرم‌افزارها را برای مشتریان فراهم کنیم. در این راستا آنچه هدف ماست ارائه‌ی سریعتر خدمات پشتیبانی و بهبود کیفیت است. نحوه‌ی پشتیبانی در پارسینا به صورت ارتباط تلفنی، پشتیبانی از راه دور و یا به صورت حضوری است.

خدمات مشاوره

مطالعات نشان می‌دهد بسیاری از پروژه‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات به دلایل متعددی چون روشن نبودن نیازها بین کارفرما و مجری، فقدان یک زبان مشترک، برنامه‌ریزی غلط و .. با شکست مواجه گردیده است. کارشناسان ما با تجربه‌ی طولانی در امور مشاوره برای راه‌اندازی این سیستم‌ها در کنار شما بوده و زمینه‌ی دستیابی به موفقیت را برای شما فراهم می‌آورند. خدمات مشاوره‌ای ما در حوزه‌های نرم‌افزار، وب، شبکه، مالی و ... می‌باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پارسینا پردازان آریا می باشد.